Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Бентонітовий шнур. Кріплення та з'єднання.

Бентонітовий шнур. Кріплення та з'єднання.

Установлення та закріплення бентонітового шнура Гідростоп SANPOL

• Розпакувати шнур Гідростоп SANPOL (зняти з нього поліетиленову захисну плівку, якщо вона є)

• Викласти шнур на попередньо підготовлену та очищену поверхню по центру конструкційного монолітного елемента

• Шнур укладається обов'язково всередині арматурного каркаса

• Не допускається укладати бентонітовий шнур зовні арматурного каркаса з боку захисного шару бетону.

• Шнур складається від краю на відстані не менш ніж

70 мм — для шнура  розміром 15х25 мм

50 мм — для шнура розміром 10х20 мм і 5х20 мм

Бентонітовий шнур 20х30 мм — використовується для герметизації холодних швів, під час товщини бетонної конструкції від 250 мм до 400 мм, а також у конструкціях, які схильні до великого тиску ґрунтових вод або дуже глибокого залягання.

Бентонітовий шнур круглого розрізу d22 вставляється в отвір після стяжного гвинта та замазується ремонтною сумішшю Teknorep 300 EX

• Мінімальна відстань вимірюється з боку напору води

Спосіб закріплення шнура залежить від умов монтажу шнура, рівності поверхні, конфігурації елемента та використовуваного вигляду шнура.

Механічний спосіб кріплення вздовж елемента за допомогою дюбелів бентонітового шнура на горизонтальних і вертикальних площинах

• Кріплення здійснюється дюбелями з кроком 250-300 мм.

• Для надійної фіксації шнура за великих обсягів заливного елемента і якщо допускається чималий бічний тиск, який може зірвати шнур із монтажного положення, потрібно використовувати просічно-витяжну сталеву сітку.

• Монтаж сітки проводиться так, щоб шнур був закріплений дюбелями до поверхні бетону разом із сіткою

Спосіб кріплення за допомогою клею-герметика InnoElast уздовж елемента та за допомогою дюбелів на горизонтальних і вертикальних площинах

Для приклеювання набухального герметизаційного шнура на поверхні бетону застосовують універсальний будівельний клей InnoElast. Клей наноситься на основу поверхні, витримують необхідний проміжок часу, згідно з інструкцією до використовуваного клею. Набухаючий бентонітовий шнур встановити в проектне положення й нерухомо зафіксувати на час зчеплення клею для забезпечення найкращої адгезії. Під час використання інших типів клею керуються інструкціями із застосування, наданих заводом виробником клею. Під час використання інших типів клею переконайтеся, що він сумісний з усіма типами сировини, використовуваними під час виробництва бентонітового шнура, що набухає.

На складних ділянках і конфігураціях, наприклад, на конструкціях дугоподібної форми, рекомендується комбінувати спосіб кріплення, тобто кріпити і на клей, і механічно (дюбелями).

Спосіб з'єднання двох профілів поздовжньо

Стирування двох шнурів відбувається так, як показано на схемі. Обидва шматки роздвоюються продовжено на довжину не менш ніж 10 см, після чого з'єднати кінці потрібно, за принципом шпунт-паз. Місце стикування надійно закріпити до основи.

Прання проводити на прямолінійних ділянках. Складні ділянки з нерівностями або складними конфігураціями прокладати тільки цілим шматком набухаючого бентонітового  профілю. Якщо складана ділянка має довжину більше довжини профілю, місця поєднання виконувати на найдоступніших і рівних ділянках, до надійності кріплення профілю застосувати підвищені заходи контролю якості, зробити фотофіксацію з датами. У кадрі має бути чітко видно місця з'єднання й водночас можна однозначно визначити належність цих знімків до об'єкта.

Спосіб з'єднання двох профілів поздовжньо

Стирування двох шнурів відбувається в такий спосіб. Обидва шматки роздвоюються продовжено на довжину не менш ніж 10 см, після чого з'єднати кінці потрібно, за принципом шпунт-паз. Місце стикування надійно закріпити до основи.

Прання проводити на прямолінійних ділянках. Складні ділянки з нерівностями або складними конфігураціями прокладати тільки цілим шматком набухального бентонітового шнура. Якщо складана ділянка має довжину більше довжини профілю, місця поєднання виконувати на найдоступніших і рівних ділянках, до надійності кріплення профілю застосувати підвищені заходи контролю якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner