Кошик
170 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Монтаж бентонітового шнура для герметизації введення комунікацій

Монтаж бентонітового шнура для герметизації введення комунікацій

Монтаж бентонітового шнура для герметизації введення комунікацій можна виконати в такий спосіб:
•    Навколо закладної гільзи потрібно вирізати в стіні штробу.
•    Очистьте> поверхню введення від бруду та інших забруднень. Переконайтеся, що поверхня суха. Всі поверхні, що стикаються, зачищаються й знепиливаються.
•    Після цього гільзу необхідно обмотати розбухаючим шнуром, щоб створити кільце зі шнура — для цього підійде акриловий Hydroflex або бентонітовий Гідростоп Sanpol. Можна застосовувати обидва матеріали, але існують відмінності між акриловим шнуром Hydroflex і бентонітовим шнуром Гідростоп Sanpol. Розмістіть кільце з бентонітового шнура на поверхні введення, так щоб воно повністю закривало проміжок між кабелем або трубою та стінкою введення.
•    Переконайтеся, що кільце щільно охоплює кабель або трубу, але не надто туго.
•    Бетонна поверхня, що оточує гільзу, попередньо змочується водою.
•    Заповніть простір навколо бентонітового шнура герметизуючою сумішшю, як-от бентонітова глина, герметизувальний компаунд, ремонтний склад Teknorep 300 EX або інший безусадний тиксотропний матеріал, щоб забезпечити додаткову герметичність.
•    Завершальним етапом стане нанесення проникної гідроізоляції Teknomer 100 на бетонну поверхню навколо місць введення комунікації.

•    Якщо введення має великий діаметр, можна використовувати кілька кільцевих шарів із бентонітового шнура для забезпечення додаткової герметичності.

Гідроізоляція стін монолітного бетонного фундаменту виробляється в кілька етапів, як-от очищення поверхні, ремонт окремих частин, нанесення гідроізоляційного шару та його захист. Раніше підготовлені штроби під час примикань необхідно закрити надміцною безусадною ремонтною сумішшю з високою адгезією Teknorep 300 або Teknorep 300 EX. За наявності активних протікання води їх необхідно ліквідувати за допомогою суміші Teknoplug Yildirim або Teknoplug.

На чисту, суху поверхню фундаменту необхідно нанести один шар бітумно-каучукового праймера Izoplast R. Після його повноцінного висихання наносимо приклеювальну бітумно-каучукову мастику Izoplast MEGA-TEX у два перпендикулярних один одному шари за допомогою шпателя або щітки. Після того як два шари бітумної гідроізоляції висохнуть, можна братися до приклеювання пінополістиролу (рекомендуємо клеїти знизу вгору). Для цього потрібно на плиту з пінополістиролу точково нанести бітумно-каучукову мастику Izoplast MEGA-TEX (по 6-8 шт. на плиту). Потім із невеликим зусиллям притиснути плиту до бетонної основи.

Захист гідроізоляційного покриття:

Плити з пінополістиролу можна захистити за допомогою шипоподібні мембрани практично відразу після приклеювання. Для цього рекомендуємо використовувати шипоподібну мембрану, з геотекстилем або без (залежно від необхідного ступеня захисту). Рулони мембрани склеюються між собою нахлистом 15 см бутил-каучукової герметиком-стрічкою К2. Зверху прикріплюється притискною планкою.

Бентонітовий шнур виробляється таких розмірів:

Бентонітовий шнур 5х20 мм — мінімальний переріз, який використовується тільки для герметизації місць проходу інженерних комунікацій: інженерних мереж водопроводу, каналізації, централізованого опалення. 
Бентонітовий шнур 10х20 мм — використовується для герметизації холодних швів, за товщини бетонної конструкції від 80 мм до 150 мм.
Бентонітовий шнур 15х25 мм — використовується для герметизації холодних швів, за товщини бетонної конструкції від 150 мм до 250 мм.
Бентонітовий шнур 20х30 мм — використовується для герметизації холодних швів, під час товщини бетонної конструкції від 250 мм до 400 мм, а також у конструкціях, які схильні до великого тиску ґрунтових вод або дуже глибокого залягання. 
Бентонітовий шнур круглого розрізу d22 вставляється в отвір після стяжного гвинта та замазується ремонтною сумішшю Teknorep 300EX
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner