Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Які розміри бентонітового шнура бувають

Які розміри бентонітового шнура бувають
Бентонітовий шнур - використовується для  гідроізоляції технологічних швів у бетоні, для герметизації робочих швів у бетонних підземних конструкціях.  Розміри бентонітового шнура можуть відрізнятися залежно від його виробника та призначення.
Зазвичай бентонітовий шнур виробляється в діапазоні діаметрів від 3 мм до 50 мм. Товщина шнура може бути різною й залежить від його та застосування. Наприклад, бентонітові шнури з меншим розміром можуть використовуватися для ущільнення між пластами ґрунту, для герметизації місць проходу інженерних комунікацій, тоді як товстіші шнури можуть застосовуватися для більш герметизації фундаментів, у гідроізоляції підземних паркінгів і укривань із залізобетону, а також для герметизації отворів після опалубних трубок.
Крім того, бентонітові шнури можуть постачатися в різних довжинах і пачках залежно від виробника та замовника. Зазвичай бентонітові шнури постачаються в бухтах завдовжки від декількох метрів до кількох сотень метрів.
Наше підприємство стандартно виробляє бентонітові шнури таких розмірів:
Бентонітовий шнур 5х20 мм — для герметизації місць проходу інженерних комунікацій: інженерних мереж водопроводу, каналізації, централізованого опалення тощо. 
Бентонітовий шнур 10х20 мм — для герметизації холодних швів, якщо  товщина  бетонної конструкції від 80 мм до 150 мм.
Бентонітовий шнур 15х25 мм — для герметизації холодних швів, якщо  товщина бетонної конструкції від 150 мм до 250 мм.
Бентонітовий шнур 20х30 мм –  для герметизації холодних швів, якщо  товщина бетонної конструкції від 250 мм до 400 мм, а також у конструкціях, які схильні до великого тиску ґрунтових вод або дуже глибокого залягання. 
Круглий бентонітовий шнур d-22 мм -  для закладення отворів у бетоні після витягування стяжного гвинта.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner