Кошик
170 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Які плюси має інсталяція для унітаза

Які плюси має інсталяція для унітаза

Сучасним рішенням, що дає змогу надати інтер'єру навіть найменший за площею санвузла стильний і лаконічний вигляд, є інсталяція для унітаза. Таке оригінальне обладнання зараз у тренді.

Ми розповімо про це нетривіальному обладнанню, ідеальному для крихітних ванних кімнат, пояснимо його відмінності від стандартної альтернативи та акцентуємо увагу читача на перевагах відповідної модної новинки.

Встановлення прихованого монтажу: специфіка конструкції

Обладнання, яке має відповідну назву та частіше називають просто інсталяцією для унітаза, особливою конструкційною складністю не відрізняється.
Такий виріб складається з двох базових компонентів — консолі, зробленої у формі металевої рами та пластикового бачка, комплектується необхідною монтажною фурнітурою. Регульована за висотою рама має дві пари опорних точок, які слугують для фіксації консолі. Дві з них, розташовані знизу, кріплять як звичайні ніжки до підлоги, а ті, що розміщені зверху та є кронштейнами, забезпечують кріплення конструкції до стіни.
У нижній частині рами передбачені отвори. У них під час монтажу встановлення вставляються шпильки — у такий спосіб чаша унітаза закріплюється.
Прикріпити інсталяцію прихованого монтажу можна як на капітальну цегляну стіну, так і на стінку у формі тонкої перегородки, навіть гіпсокартонної. Завершальними етапами встановлення інсталяції є обшивка її листами ГК з подальшою облицюванням плиткою.
Відповідне сантехнічне обладнання раціонально, можна сказати рятівним методом для санвузла малої площі — інсталяція дає змогу звільнити простір, не захаращуючи його.
Що треба знати про переваги інсталяцій для унітаза?
Це сантехнічне обладнання нового покоління має цілу низку пріоритетних особливостей:

  • воно дає змогу економити простір;
  • бездоганно надійний і міцний;

• не створює гучного шуму під час змивання води, на відміну від стандартних унітазів;
• спуск води відбувається окремо;
• встановлення для унітаза ергономічне — користуватися нею зручно;
• встановлення прихованого монтажу естетичне, тому надає інтер'єру санвузла стильного вигляду;
• миється таке обладнання, всі труби якого заховані в стіні, легко, а якщо чаша унітаза підвісна, то й підлога вимивати стає простішою.

Браків у відповідній інсталяції набагато менше переваг: їх лише парочка. Перший — вартість, яка удвічі більша від традиційного варіанту. Другий — необхідною умовою початку монтажних робіт є виконання спеціальної ніші в стіні.
Оскільки плюси явно отримують верх над мінусами, встановити інсталяцію прихованого монтажу точно варто. Виклавши трохи більшу суму деньжать і забезпечивши необхідну підготовчу роботу, ви зможете багато років насолоджуватися неперевершеним затишком санвузла свого дому.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner