Кошик
173 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Геотекстиль, як захист від росту трави

Геотекстиль, як захист від росту трави

На сьогодні є безліч різних матеріалів і методів, які допоможуть запобігти росту трави під щебенем. Серед них найефективніший метод  — це Геотекстиль. Геотекстиль  виготовлений із непропускного воду матеріалу, який запобігає росту бур'янів, але дає змогу водночас проникати волозі. Укладається геотекстиль  на ґрунт перед засипкою щебеня або відсівання. Цей матеріал досить міцний і, що важливо,  довговічний. Правильна підготовка поверхні перед укладанням щебеню є важливим аспектом і містить видалення всіх наявних рослин і коріння.
Типи Геотекстилю:

Розрізняють  три різновиди геотекстилю:

·         термоскріплений,

·         термофіксований

·         голкопробивний.

Для підстилки під щебен застосовують Голкопробивний геотекстиль. Це неткане полотно із синтетичних волокон, скріплених  між собою механічним способом, виготовляється з безперервних ниток поліестеру або поліпропілену за допомогою спеціального преса з голками. Під час проколювання волокна між собою сплітаються і втягуються, у  Внаслідок чого виходить полотно зі щільною структурою, а також високими фільтрувальними властивостями, у поздовжньому та поперечному напрямку,  який витримує експлуатаційні навантаження, зберігає  фільтраційні якості. Він має більше подовження проти інших типів геотекстилю, а також  високу опірність пошкодженням і з  легко приймає необхідну форму.

Голкопробивний геотекстиль застосовують для облаштування альпійських гірок, створення декоративних водойм, садових доріжок, захисту від бур'янів і приховування рослин,  газонів та інших ландшафтних робіт, для цього фахівці рекомендують використовувати геотекстиль  щільністю 100-150 г/м2.

Укладання Геотекстилю:

Перед укладанням геотекстилю важливо ретельно вирівняти ділянку, підготувати ґрунтову основу, видалити всі кореневища, каміння та інше сміття. Залежно від ширини рулону, геотекстиль може розкочуватися за допомогою спеціальної техніки або вручну, але,головне, щоб укладання малорівне шаром без перекручування та складок. Під час використання кількох рулонів геотекстиль укладають нахлистом із перекриттям сусіднього полотна на 10-30 см. Це допоможе уникнути перемішування шарів і зміщення під час засинання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner