Кошик
158 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Мастична покрівля

Мастична покрівля

Мастична покрівля є одним із видів покрівлі, який здобув широку популярність завдяки своїй надійності, довговічності та, що немало важливо, щодо простого укладання.

У процесі будівництва споруд якості покрівельної конструкції приділяється особлива увага. Одним із найбільш практичних варіантів забудовники зазвичай віддають перевагу мастичному даху, відому більш під назвою «наливна покрівля», для її створення використовується бітумна мастика. Вона виглядає як гумове еластичне полотно, початкові гідроізоляційні властивості якого зберігаються навіть за критичних температур від -50 до +120 градусів. Серед величезного асортименту водонепроникних матеріалів вона вирізняється високою міцністю та зносостійкістю.

Мастика стійка до впливу вологи та ультрафіолетового випромінювання, за допомогою якої можна створити безперервне покриття без швів та стиків, вона забезпечує високу гідроізоляцію. Завдяки її використанню замість традиційних гідроізолюючих плівок, при монтажі покрівельної конструкції можна не тільки істотно зменшити вартість будівництва, а й скоротити час монтажних робіт до 10 разів, що дозволяє укладати мастичні дахи навіть на промислових будівлях.

То як укладається мастична покрівля? Вона укладається кількома шарами. На підготовлену основу спочатку укладається шар грунтовки, потім - шар мастики, після чого на поверхню наноситься другий шар мастики, посилений армуючої сіткою. Підсумкову роботу завершуємо третім шаром мастики та захисним покриттям із щебеню або іншого матеріалу.

Мастичні покрівлі розрізняються за складом мастики: бітумна, полімерна, гумобітумна та інші, а також способу укладання: гарячим або холодним способом. Деякі типи мастик вимагають прогрівання перед укладанням.

Переваги мастичної покрівлі:

·          Максимальний захист від опадів;

·          Екологічність;

·          Використання монтажу нового покриття поверх старої гідроізоляційної кулі;

·          Оформлення даху малюнками або всілякими кольоровими відтінками, наприклад мастика для даху гаража може відрізнятися від тієї, що використовується для будинку;

·          Пожежобезпека;

·          Утворення безшовного полотна;

·          Невисока вартість.

·          Термін експлуатації – не менше 15 років.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner