Кошик
158 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Панелі для теплої водяної підлоги з фіксаторами

Панелі для теплої водяної підлоги з фіксаторами
На сьогоднішній день є безліч способів укладання теплої підлоги в наших будинках та інших приміщеннях, які відрізняються конструктивними та технічними особливостями, але в цій статті ми поговоримо про теплоізоляційні панелі для теплої підлоги від компанії Fragmat, яка пропонує максимально швидкий, простий та зручний у використанні та, не менш важливо, практичний спосіб укладання. Панелі Fragmat виготовлені таким чином, що створюють надійний ізоляційний шар по трубах і направляють потік тепла саме вгору, так і гідроізоляційний шар, який, у разі можливих протікань, захищає їх від агресивного впливу цементної стяжки. Крім цього панелі є гарним звукоізоляційним покриттям. Важлива відмінність панелей Fragmat від інших більш дешевих аналогів полягає в тому, що верхній шар панелі виготовлений методом штампування і не дозволяє задиратися або відшаровуватися від нижнього шару.
Як підібрати панель саме для Вашої оселі чи іншого приміщення?
- рекомендується для цокольного та першого поверху приміщень використовувати панель Duo 30 заввишки 30мм;
- Для поверхів з обмеженою висотою стелі рекомендується використовувати панель Duo 11 заввишки 11мм.
Так з чого виготовлена панель Fragmat та з чого складається:
- Верхній шар – плівка – фольга полістирол (PS) – 0,6 мм чорного кольору;
- Нижній шар – утеплювач пінополістиролу – 11мм (Duo 11) або 30мм (Duo 30).
Загальний розмір панелі – 1450х850 мм;
                   робочий розмір – 1400х800мм;
                   площа панелі – 1,12м2

Порядок укладання теплоізоляційних панелей Fragmat:
-    рекомендується накладати панелі на монтажний клей до цементної стяжки підлоги приміщення, яка має бути рівною та без значних перепадів;
-    перед укладанням панелей необхідно по периметру приміщення між підлогою та стіною на стіну наклеїти демпферну стрічку Фрагмат з липким шаром, розмірами 8х150мм, щоб уникнути деформації стяжки в майбутньому;
-    верхня частина панелі виготовлена з опуклостями-фіксаторами (бобишками, грибочками) багатогранної форми, висотою 20мм. Панелі між собою з'єднуються легким накладенням один-на-один крайнього ряду бобишок, до клацання, як звичайний дитячий конструктор Лего! Для цього з двох боків панелі передбачено по ряду бобишок без нижнього шару (пінополістиролу), що не дозволяє виникати щілин між панелями і не вимагає склеювання стиків панелей. При необхідності панелі можна різати звичайним гострим монтажним ножем, якщо останній ряд цілої плити не вміщається в простір приміщення.
-    після монтажу панелей зручним та швидким способом завдяки бобишкам викладається труба для теплої підлоги, яка фіксується швидко та надійно, між рядами бобишок, до клацання, замикається та не випадає. Труба для теплої підлоги використовується діаметром від 14 до 18 мм та крок укладання труби має бути не менше 50 мм.
-    після укладання труби поверхня рівномірно заливається цементною стяжкою, а згодом, за бажанням власника, викладається кахельною плиткою або ламінатним покриттям.

Живучи в епоху значних технологічних змін ми прагнемо не витрачати час там, де його можна використовувати з користю для сім'ї. Європейська якість та гарантійні терміни експлуатації панелей для теплої водяної підлоги компанії Fragmat - 10 років дуже важлива для нас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner