Кошик
158 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Металопластикова безшовна труба для систем опалення, охолодження та водопостачання Uponor Uni Pipe Plus

Металопластикова безшовна труба для систем опалення, охолодження та водопостачання Uponor Uni Pipe Plus

Чим унікальна безшовна ¦металопластикова труба UPONOR?

ТМ Uponor - це компанія, яка спеціалізується на системах водопостачання, опалення та охолодження для будинків та комерційних будівель. Одним із продуктів, що випускаються компанією Uponor, є металопластикові безшовні труби Uni Pipe Plus – це унікальна композитна труба, зовнішній та внутрішній шар якої складається з поліетилену підвищеної термостійкості та шару безшовного алюмінію. Виробляється ця труба завдяки новій технології від Uponor - SACP-Seamless Aluminium Composite Pipe, має безшовний шар алюмінію, що забезпечує відмінну її міцність.

 Спосіб виготовлення: Труби Uni Pipe Plus виготовляються без використання зварювання або сполучних елементів, що створюються шляхом екструзії, що дозволяє отримати безперервну трубу без швів або муфт. Це робить їх більш міцними і менш схильними до витоків. Труба Uni Pipe Plus складається з трьох шарів:

·         Перший шар - внутрішній, вироблений з поліетилену, що забезпечує гладку поверхню, що володіє відмінними гідравлічними властивостями і стійкістю до корозії;

·         Середній шар складається з алюмінію, що надає трубі високу міцність і формостійкість;

·         Зовнішній шар виготовлений з поліетилену, він захищає трубу від пошкоджень та зовнішніх впливів.

 Енергоефективність труби: Завдяки використанню алюмінієвого шару металопластикові безшовні труби Uponor Uponor Uni Pipe Plus мають високу тепловіддачу, що дозволяє ефективно передавати тепло в системі опалення та знижувати енергоспоживання.

Простота монтажу:  Труби Uponor Uni Pipe Plus мають відмінну гнучкість та малу вагу, що дозволяє з легкістю їх переміщувати та монтувати, вони можуть бути зігнуті без використання спеціальних інструментів та з'єднані за допомогою фітингів або сполучних муфт. Труба доступна в таких розмірах – 16, 20, 25 та 32 мм. Завдяки тому, що труба не має зварного шва, при згинанні відсутні в трубі «м'які місця», як у трубах зі швом, внахлест або встик. Ця труба має киснедонепроникний шар, який перешкоджає корозії алюмінію та поширенню, а також осіданню бактерій. Дана система має широкий асортимент фітингів з латуні та PPSU з прес гільзами з нержавіючої сталі, що дозволяє проводити якісний монтаж виробів. Фітинги цієї системи забезпечують бездоганне з'єднання за допомогою опресування труб. Кільце маркування, після правильного монтажу розпадається, сигналізуючи про те, що з'єднання опресовано, а гільза з нержавіючої сталі не піддається корозії при контакті з цементно-піщаними розчинами і пластифікаторами. Також фітинги мають функцію «текти без опресування», що дозволяє швидко визначити та усунути проблему при випробуваннях системи.

Економічність: Радіус вигину труби Uponor Uni Pipe Plus на 40% вище, порівняно з аналогічними полімерними трубами, що дозволить Вам легко встановити повороти і вигини системи, що зменшує кількість використовуваних фітингів, відповідно призводить до економії матеріалів і засобів. Відсутність додаткових з'єднань у системі гарантує безпечний, від протікання трубопровід. А також добре зберігає свою форму!

Гарантія на систему складає 10 років.

Строк експлуатації при правильному монтажі – не менше 50 років.

Загальна унікальність металопластикових безшовних труб Uponor Uni Pipe Plus полягає у поєднанні міцності, гнучкості, довговічності та зручності монтажу. Ці труби пропонують надійне та ефективне рішення для систем водопостачання та опалення як у житлових, так і у комерційних приміщеннях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner