Кошик
176 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Арматурогиб Afacan, як користуватися

Арматурогиб Afacan, як користуватися

Якісний ручний верстат для арматури є просто незамінним елементом, коли справа доходить до будівництва. Він корисний для багатьох завдань. Але перед активними користувачами пристосування постає питання: який гибочник арматури ручний вибрати. У цьому аспекті модель Afacan ідеально підходить. 

Як працює трубогиб

Механізм здійснює пластичну деформацію металевих прутків, згинаючи їх у потрібну форму. Принцип дії призводить до незворотного викривлення заготовки. Після зняття зусилля тиску, яке чинить пруткогиб, відбувається остаточна деформація, що необхідно враховувати під час роботи верстата. Для того щоб ефективно використовувати згинальник арматури ручний, потрібно:

  • розташувати трубу між роликами;
  • запустити верстат;
  • за необхідності підтримувати предмет;
  • дотримуватися всіх правил безпеки.

Як можна помітити, весь процес досить простий і вимагає мінімального втручання. 

Де може бути корисним

Здебільшого інструмент презентується як електроінструмент для згинання арматури та драбин, проте безсумнівною перевагою цих пристроїв є їхня універсальність, яка дає змогу працювати і в інших галузях. Завдяки величезній важільній силі продукт може змінювати як тверді сталеві прутки, так і зроблені з м'якших матеріалів, наприклад, алюмінію або міді. Вони знаходять застосування при виготовленні невеликих деталей і при створенні різних конструктивних елементів, в основі яких лежать труби.

Як вибрати інструмент для згинання

Вибір дротогиба насамперед залежить від обсягу робіт, які ви хочете виконувати за допомогою інструменту, і діаметра задіяних прутків. Купівля правильного верстата, здатного модифікувати метал як меншого, так і більшого діаметра, дасть змогу електроінструменту залишатися універсальним.

Ще одним питанням вибору стане визначення того, чи буде таке пристосування працювати стаціонарно або, можливо, гібридно. У разі першого типу роботи можна купити інструмент більшої потужності, що призведе до скорочення часу процесу. Якщо ж доведеться працювати в тісному приміщенні, то правильним рішенням буде замовлення товару, що має набагато менші габарити і дає змогу легко транспортувати його та експлуатувати в будь-яких умовах. Останнім часом популярністю користується арматурогиб електричний через свої характеристики. Купити різні інструменти і верстати для згинання арматури Afacan можна на сайті https://bud-lea.com.ua/ua/g117625540-instrument.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner