Кошик
176 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Сміттєві відра та контейнери

Сміттєві відра та контейнери: різновиди і переваги

Контейнери для сміття пластикові необхідні для кухні, ванної кімнати, як і аналоги – відра. Сучасні моделі виглядають доволі естетично, тож зараз можна дібрати той атрибут, який точно впишеться в будь-який інтер’єр та не буде спеціально ховатися під раковиною. Цей елемент дарує чистоту та дозволяє позбутися неприємних запахів. Тож рекомендується приділити трохи більше уваги під час підбору, щоб знайти ту саму ідеальну модель.

Види сміттєвих відер

Всі варіанти, що зараз запропоновані виробниками, відрізняються за формою. Вони бувають прямокутними, кутовими, циліндричними. Зазвичай користувач робить акцент на тому, де саме конструкція в подальшому буде розміщена. Наприклад, якщо потрібно максимально заощадити простір, то тоді краще обирати або прямокутне, або кутове. 

Що стосується матеріалів, то відра бувають:

  • пластиковими;
  • металевими.

Перші — бюджетні, дуже легкі. Під час експлуатації вони виробляють мінімальну кількість побутового шуму. Однак не завжди підходять під сучасний дизайн кімнати або ж через механічний вплив доволі швидко ламаються. Якщо потрібен максимально зносостійкий варіант, то це точно нержавіюча сталь та знімна пластикова конструкція, яка знаходиться всередині. 

За типом відкривання сміттєві баки для роздільного сміття бувають ручними, сенсорними. Також розповсюджені моделі, що відкриваються завдяки натиску на педаль.  Якщо ж розглядати методи кріплення, то є ті, що просто стоять на підлозі, виїжджають на рейках або висять. 

Головне — переконатися в тому, що контейнер або відро йде з кришкою, інакше просто неможливо буде позбутися неприємних запахів. Також потрібно, щоб виріб мав змогу запобігати розповсюдженню неприємних запахів, бактерій. Навіть коли людина руками відкриває кришку, то це вже не є гігієнічним. Саме тому виробники пропонують бюджетні педальні моделі. Якщо ж грошей більше, то можна розглянути сенсорні.

Як обрати контейнер для сміття

На відро для сміття ціна відрізняється залежно від форми, розмірів, матеріалів та того, який бренд його створив. Якщо компанія популярна, то логічно передбачити, що за репутацію та відому назву потрібно буде доплатити. Але цей фактор не повинен бути головним. 

Під час вибору рекомендується враховувати:

  • колір;
  • об’єм;
  • форму;
  • матеріал;
  • технічні характеристики;
  • наявність кришки;
  • механізм відкриття.

Якщо родина велика, то щоб не виносити сміття декілька разів на день, краще обрати просто великі розміри. Оптимальними вважаються позиції до 36 літрів. Вони дозволяють зібрати все, що більше не потрібно в одному місці й при цьому позбутися неприємних запахів. Для людей, які сортують, є альтернатива – три контейнери, розраховані спеціально для пластику, скла, паперу. Вони однакові за формою, місткістю, тож це зручно, ще й виглядають ідентично, а це значить, що загальний дизайн кімнати не постраждає. Все що треба – регулярно міняти сміттєвий мішок та слідкувати за тим, щоб відходи не потрапляли повз нього в конструкцію, тоді не потрібно буде все мити та дезінфікувати. 

Зараз з легкістю можна знайти дійсно гарні та практичні контейнери. Є локальні моделі, є ті, що вбудовуються в меблі та перестають бути помітними, займають мінімальну кількість місця.

Якщо шукаєте якісне сміттєве відро на кухню від перевіреного виробника, то рекомендуємо звернути увагу на наш інтернет-магазин. Компанія співпрацює виключно з тими брендами, що повністю дотримуються стандартів. Ми гарантуємо наявність всіх вказаних в каталозі характеристик. За необхідності можемо допомогти з вибором. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner