Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Ручний інструмент

У процесі виробництва залізобетонних конструкцій застосовується арматура різного діаметру і конфігурації. Додавання металу в плити надає їм міцність і надійність.  Оскільки залізобетонні вироби можуть бути різного параметра, арматурні прути піддаються холодній деформації. Вони гнуться до повторення форми плити. Руками зробити це неможливо, тому застосовуються гнучкі інструменти. Професійні будівельники і новачки під час відключення електроенергії на будмайданчику для вигину арматурних прутів застосовують спеціальний ручний інструмент для згинання арматури.

Особливості інструментів для згинання арматури

Прути в залізобетонному виробі деформуються під необхідний формат за допомогою спеціальних ключів. Прилад виготовляється з легованої сталі, загартованої шляхом застосування індукційного прийому, що забезпечує міцність і тривалу експлуатацію обладнання. На кінці приладу зроблений наконечник із гуми. Таку особливість виробник передбачив для зручності охоплення інструменту. Ключ використовується, щоб згинати арматурну сталь у процесі виконання робіт на будмайданчиках, підприємствах із виготовлення залізобетонних конструкцій і заводах, які виробляють арматуру. 

За допомогою ручних верстатів гнуть круглу, квадратну, і смугову сталь. Інструменти застосовуються для виконання незначного обсягу робіт. Якщо потрібен ручний гнучкий верстат для арматури за ціною, нижчою за ціну електрообладнання, то його можна придбати в інтернет-магазині. Легка вага дає можливість без зусиль переміщати інструмент по будівельному майданчику.

Принцип роботи інструменту

Будь-який вид інструменту для згинання прокату складається з рухомого ролика і упору. Між цими елементами розміщується прут і гнеться під потрібним кутом до 90°.  Просвіт застосовується для арматури з певною товщиною. На будмайданчиках застосовуються різні верстати, розраховані на згинання прутів різного діаметру. Всі дані про арматуру вказані на маркуванні інструменту.

За якими критеріями вибрати верстат

При виборі верстата для згинання арматури необхідно враховувати різні нюанси. Будівельнику рекомендується визначитися, в яких цілях буде застосовуватися інструмент. На ділянках без підведеної електрики застосовуються ручні варіанти. Робота з ними розрахована на деякі зусилля людини і займає час, зате вирішує поставлені цілі. Ручний верстат має свою перевагу - у ньому регулюється ширина паза, тому можна використовувати будь-який діаметр арматурного прутка. Під час вибору будівельного ручного інструменту рекомендується звертати увагу на такий критерій, як матеріал, з якого він зроблений. Якісний метал - гарантія тривалої експлуатації обладнання. 

Перед купівлею інструменту для згинання арматури фахівці радять передбачити такі фактори:

  • мобільність;
  • вага;
  • простоту конструкції;
  • якість матеріалу, з якого виготовлено обладнання.

Придбати якісний інструмент можна онлайн.

Де купити

У нашому інтернет-магазині можна купити верстат для вигину арматури за доступною вартістю. У каталозі товарів представлений широкий асортимент ручного інструменту для виконання різних завдань з арматурними прутами. Замовити обладнання можна шляхом оформлення заявки на сайті або за вказаним номером телефону. Консультанти компанії надають всю інформацію про пропонований продукт і швидко реагують на замовлення. Товар доставляється в усі регіони країни популярними логістичними компаніями. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner