Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Поручні кутові

Одним з елементів інтер'єру ванної кімнати виступають поручні. Вони виконують не тільки естетичну роль, а й функціональну.

Характеристика кутових поручнів

Існує кілька видів таких тримачів: прямі, кутові, відкидні, опорні. Кутові поручні у ванній призначені для забезпечення безпеки і підтримки користувачів у цій кімнаті. Щоб краще зрозуміти для чого вони потрібні, слід їх охарактеризувати.

  1. Кутовий тримач у ванну для інвалідів використовується для запобігання падінь і забезпечення підтримки під час використання душу, ванни або туалету. Також вони будуть корисні для літніх людей.
  2. Вони бувають L-подібного типу, класичні, з прикріпленою мильницею, різної довжини, висоти і ширини.
  3. Вони виготовляються з нержавіючої сталі, яка популярна через свою міцність і здатність зберігати зовнішній вигляд протягом тривалого часу.
  4. Основна перевага таких поручнів полягає в тому, що вони дають змогу користувачеві утримуватися двома руками одночасно, що підвищує безпеку і стабільність під час приймання ванни, душу або відвідування туалету.
  5. Вони допомагають запобігти падінню, забезпечуючи опору і підтримку в процесі вставання, сидіння і пересування всередині ванної кімнати.

Таким чином, у приміщенні, де можуть перебувати інваліди або люди похилого віку, такий елемент просто необхідний. 

Невід'ємна частина інтер'єру для інвалідів

Варто окремо сказати, у чому саме їхня особлива важливість для цих категорій людей.

  1. Інваліди, люди похилого віку мають обмежену рухливість або баланс, що робить їх більш схильними до падінь у вологому і слизькому середовищі ванної кімнати. Кутові поручні надають додаткову опору і підтримку під час руху, даючи змогу краще утримуватися і стійко пересуватися.
  2. Ванна кімната - одне з місць, де ризик падінь і травм для інвалідів найвищий. Кутові поручні допомагають запобігти падінню і пов'язаним з ними травмам, таким як удари, переломи і садна.
  3. Ці елементи дають змогу інвалідам виконувати повсякденні завдання у ванній кімнаті самостійно. Це покращує їхню якість життя і рівень незалежності.

На сайті магазину Bud-lea представлені різні кутові поручні для інвалідів в туалет ціна яких приємно здивує вас. Вони виконані з якісної нержавіючої сталі, мають гарний дизайн і різні розміри. Онлайн ви зможете ознайомитися з докладним описом, виробником, умовами доставки та оплати товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner