Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Поручні відкидні

Поручні для інвалідів - важливе придбання для тих, кому важко сідати і підніматися в туалеті або забиратися у ванну. Інвалід-візочник, дотримуючись за міцну ручку, зможе пересісти на унітаз і назад без сторонньої допомоги. Пристосування, закріплені у ванній кімнаті, дають змогу здійснювати гігієнічні процедури в зручному положенні сидячи.

Переваги відкидних поручнів

Відкидні моделі займають мало місця, оскільки обладнані відповідним механізмом - ручка повертається в бік, до стіни, з горизонтального положення у вертикальне і назад. Для надійності відкидна конструкція оснащена блокуванням. Основний плюс - дає змогу економити простір у малогабаритних приміщеннях.

Існують також і підлогові варіанти, з додатковою стійкою. Настінні відкидні вироби часто встановлюються в парі зі стаціонарними, що робить їхню експлуатацію ще комфортнішою.

Де застосовують відкидні поручні

Сучасні будівельні норми передбачають наявність поручнів у місцях громадського користування, що відповідає потребам маломобільних осіб. Відкидні поручні найбільш підходять для: 

  • туалетів у закладах громадського харчування;
  • АЗС;
  • готелів;
  • лікарняних установ;
  • санаторіїв. 

Ними можуть скористатися інваліди, а поворот пристосування вбік забезпечить більше місця для тих, хто їх не потребує.

Відкидні поручні встановлюють в окремих туалетних кабінках, зручних для заїзду візка. Розташовуються конструкції на висоті сидіння, що дає змогу виявити їх і спертися навіть у темряві.

Якщо санвузол у квартирі невеликий (і проживає кілька людей), відкидний поручень для інвалідів буде розумним і вигідним придбанням - він ідеально впишеться в тісне приміщення, де немає простору для кріплення стаціонарного обладнання. 

Які рішення ми пропонуємо

У нашому магазині представлені вироби двох видів. Стандартна модель підходить для будь-якого місця у ванній кімнаті. Відкидний поручень для інвалідів у туалет, додатково оснащений тримачем для туалетного паперу, встановлюється біля унітазу.

Пристосування виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі з нікель-хромовим покриттям. Монтуються на несучу стіну за допомогою чотирьох дюбелів, що входять до комплекту поставки. Відрізняються високою надійністю, витримуючи вагу до 110 кілограмів.

Ви можете купити відкидний поручень, зв'язавшись із нашими продавцями. Досвідчені фахівці розкажуть вам про характеристики конкретних товарів, ознайомлять з технічними параметрами, допоможуть зробити вибір і оформити замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner