Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Опорні поручні

Поручні - стаціонарне обладнання для підтримки рукою в положенні стоячи, а також у процесі саджання або підйому. Їх встановлюють у просторих санвузлах, щоб не заважати пересуванню, особливо людям на візках. Опорні поручні для інвалідів зручні для захоплення і мають високу міцність. 

Надійність поручнів для опори

Головна вимога до пристосувань - безпека під час використання інвалідами, літніми людьми, дітьми, вагітними жінками. Добре укріплений виріб гарантує надійність і комфорт. Фіксуються дюбелями, що входять до комплекту, на стіну або одночасно на стіну і підлогу. Щоб уникнути потрапляння води на кріплення передбачені декоративні накладки. 

Конструкцію виготовлено з нержавіючої сталі, стійкої до корозії та пошкоджень. Покриття з нікелю та хрому зручне для чищення - потрібно лише протерти поверхню мийним або дезінфекційним засобом.

Види опорних поручнів

Люди, яким важко стояти, під час відвідування санвузла намагаються утримуватися за стіни або сантехніку, що нерідко призводить до травм. Поручень стане допоміжним елементом, що забезпечує комфорт для інваліда.

Пропонуємо такі позиції:

  • П-подібний варіант під умивальник - додаткова точка опори під час умивання чи чищення зубів, встановлюється внизу, під раковиною; рекомендується людям із надмірною вагою, оскільки характеризується особливою міцністю; кріплення здійснюється в шести точках;
  • Г-подібний опорний поручень для ванни, який монтується збоку від мийки або унітазу; фіксується вертикально до стіни і підлоги; 
  • Г-подібна модель із поворотною ніжкою 360° - має три точки кріплення (одна на стіні та дві на підлозі (або всі три на підлозі)); додаткову ніжку заввишки 30 см можна встановлювати, де необхідно; 
  • Г-подібне пристінне пристосування - опорний поручень для туалету або ванни, фіксується вертикально на стіну біля мийки або унітазу;
  • L-подібна ручка - конструкція для горизонтального монтажу на стіну під кутом 90°.

Поручні застосовуються як у домашніх умовах, так і в громадських місцях - лікарнях, санаторіях, магазинах, готелях, кафе і ресторанах. Міцність опорних виробів дає їм перевагу перед іншими рішеннями.

Для ознайомлення з асортиментом товарів рекомендуємо вивчити каталог продукції та зробити оптимальний вибір. У цьому вам допоможуть продавці-консультанти. Зв'яжіться з нами й отримайте повну інформацію про ціни, технічні параметри та доставку товару.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner