Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Диспенсери для паперових рушників і серветок

Диспенсери для паперових рушників і серветок: види

Диспенсер для паперових рушників і серветок - це пристрій, який призначений для гігієнічного та зручного зберігання серветок і рушників, а також для видачі та використання. У цій статті ви дізнаєтеся про види диспенсерів для серветок і паперових рушників. 

Диспенсери для паперових рушників: види

На сучасному ринку представлено 3 види диспенсерів: AUTOCUT, з центральним прокручуванням і для рушників ZZ, VV.

  1. AUTOCUT - це пристосування, які оснащені ножем. Поділяються на три типи: прості, з важелем і з датчиком. Прості диспенсери призначені для витягування рушників двома руками, прилад із важелем самостійно видає зрізаний рушник після натискання важеля.
  2. З центральною прокруткою. Для таких диспенсерів використовується перфорований папір. Пристрій має вбудований механізм для затягування рулону. Цей вид використовується в салонах краси, ванних кімнатах, кухнях і медичних кабінетах.
  3. Диспенсер для одноразових паперових рушників ZZ, VV дуже прості у використанні - досить просто потягнути серветку однією рукою. Виріб являє собою контейнер, в який поміщається 200 серветок, складених у форму ZZ або VV.

Також вироби поділяються на види, залежно від матеріалів. 

Пластикові диспенсери призначені для дому, оскільки цей матеріал не має високої міцності. 

Металеві відрізняються надійністю, високою міцністю, а також мають стійкість до ударів і падінь.

Металопластикові призначені для закладів з невеликим потоком людей.

Диспенсер для паперових рушників ціна залежить від матеріалу виготовлення. 

Види диспенсерів для серветок 

Диспенсери створюють надійний захист для серветок від пилу та бруду, вирізняються зручністю у використанні та дають змогу заощадити серветки. Існує два види диспенсерів для серветок: настільні та настінні.

  1. Настільні відрізняються мобільністю і передбачають поштучний відбір серветок.
  2. Настінний диспенсер для серветок встановлюють у санвузлах і ванних кімнатах. 

Купити диспенсер для паперових серветок можна в інтернет-магазині Bud-lea. Компанія має низку переваг, а саме: пропонує великий асортимент товарів, низькі ціни, уся продукція виготовлена з високоякісних матеріалів і гарантує довговічність, а також присутні різні акційні пропозиції. Фахівці швидко приймуть вашу заявку і дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner