Кошик
186 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Лінійні душові трапи

Душові кабіни останнім часом популярніші, ніж стандартні ванни. Крім облаштування вхідної групи, безпосередньо душа, кріплень, також потрібно подумати про систему зливу. Лінійні трапи для душу поширені, їх легко вписати в інтер'єр і не нашкодити естетиці плитки для підлоги. 

У нашому магазині представлені конструкції різного дизайну і колірної гами, що дозволить максимально чітко підібрати виріб під загальну картинку.

Принцип роботи 

Жолобні системи монтуються під підлоговою стяжкою, зливний отвір приєднується до каналізаційної труби, що забезпечує безперешкодне відведення води. Якісний лінійний злив для душу так само захищений від засмічення. Це гарантує виключення неприємного запаху.

Основні завдання та переваги елемента 

Встановлення трапа замість піддону дає змогу реалізувати більше дизайнерських ідей, не прив'язуючись до сантехнічного обладнання. Пропускна здатність у елементів висока, тому за короткий проміжок часу йде значна кількість води. Замість габаритного піддону, який раніше здавався звичним, у підлоговому покритті буде практично непомітний отвір, який відмінно гармонує з плиткою. 

Перед тим, як придбати необхідний трап, варто розглянути позитивні сторони цього пристосування. До основних переваг такої установки належать:

  • незалежність від вільного простору - трап можна монтувати навіть у вузькій душовій кабіні, куди піддон підібрати складно;
  • у великих приміщеннях, в яких потрібно обладнати кілька душових кабін, наприклад; в басейнах і саунах варіант з трапом теж прийнятний;
  • крім основної функції дане рішення захистить ванну кімнату від підтоплення в разі виходу з ладу пральної машини або іншої техніки;
  • крім того, це естетично, не доведеться приглушати свої дизайнерські задумки; в реальність втілюється будь-яка ідея оформлення.

Зважаючи на ці переваги лінійні трапи отримали величезний попит. 

Причини купити у нас

Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам виключно якісні товари. Перевірені роками постачальники - головна гарантія надійності. У нас можна купити лінійний трап відповідних розмірів, кольорів. Цінова політика лояльна, тому придбання вельми вигідні. 

Діють зручні та швидкі способи доставки та оплати (виходячи з побажань покупця). Діють акції та бонусні програми.

Наші менеджери досвідчені та кваліфіковані, нададуть консультацію з питань, що цікавлять щодо товарів, допоможуть підібрати необхідне.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner