Кошик
170 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Як налаштувати кнопку інсталяції

Як налаштувати кнопку інсталяції

Останнім часом вироби сантехніки піддаються модернізації, і санвузол не став винятком. Про це свідчить поява інсталяції. Вона стала популярною і зручною заміною систем зі змивним бачком. Встановлена клавіша інсталяції займає мінімальну кількість житлової площі, що особливо актуально для власників невеликих кімнат. Кнопка інсталяції наділена безліччю переваг, тому клієнти так часто її замовляють.

Особливості монтажу та підключення кнопки та інсталяції

Класична інсталяція націлена на кілька зон кімнати, на яких її зручно розміщувати: кутова, навісна, з упором на площу підлоги, або з упором на площу підлоги і стіни. Зазвичай складнощів під час встановлення та монтажу не виникає. Міцність забезпечується за рахунок стандартного з'єднання, що складається зі спеціальних елементів кріплення. Починати монтаж потрібно з вимірювання розмірів площі, до якої буде встановлена кнопка інсталяції.

Після отримання готових замірів варто зосередитися на виборі рамно-опорної системи. Інсталяція підбирається, виходячи з розміщення виходу до каналізації, розмірів унітазу і його висоти. Тільки так кнопка для інсталяції унітазу буде надійно закріплена, і клієнти будуть спокійні щодо безпеки розміщення всієї конструкції.

Необхідні інструменти для монтажу

Наявність необхідних інструментів монтажу систем інсталяції та кнопок змиву дуже важлива. Для цих цілей потрібні:

  • інструмент для вимірювань (рулетка і лінійка);
  • рівень лазерного типу (також дозволено використовувати будівельний рівень);
  • тріскачка з необхідною головкою; 
  • гайкові ключі;
  • маркер, олівець та інші пристосування для здійснення розміток;
  • різні електроінструменти (болгарка);
  • паяльник або прес-кліщі;
  • викрутка з метою кріплення з'єднань гвинтів.

Потрібно дотримуватися нескладної послідовності дій монтажу для якісного встановлення. Більшість етапів монтажу клавіші для інсталяції розміщені в інструкції до виробу, що містить детальний опис схеми підключення. Але якщо ви не впевнені у власних силах, краще звернутися до фахівців з установки. Зазвичай їх можуть надати будівельні компанії, продавці сантехніки. Придбати клавіші для інсталяції можна на сайті з великим асортиментом товарів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner