Кошик
158 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Інсталяції

Сучасні стандарти облаштування житла вирізняються практичністю та функціональністю. Це вимагає пошуку універсальних рішень для раціонального використання простору. Одним із таких є система інсталяції для унітазів - монтаж і приховування конструкції підвісної сантехніки.

Що таке інсталяції для підвісних унітазів

Інсталяція - це сталевий каркас для кріплення унітазу і необхідних приладів, який монтується в стіну. Відмінною рисою такого рішення є універсальність монтажу - в будь-якому місці ванної кімнати, що дає змогу економити простір.

Усі технічні комунікації розташовуються за стіною (зазвичай із гіпсокартону). Це дає змогу виконати облаштування санвузла акуратно та стильно, адже наприкінці видимим залишиться тільки унітаз і панель із кнопкою для зливу.

Що входить до комплекту установки

Металева рама є головним компонентом конструкції. Її функція - закріплення бачка, обв'язки і всіх сполучних механізмів. Вона має захисне покриття від корозії.

Унітаз - для подібного способу установки підходить більшість сучасних моделей від різних брендів.

Кнопка змиву - цей компонент доступний у декількох варіантах: з режимом "стоп-змив", економний і повний змив бака, безконтактна на базі інфрачервоних променів.

Різновиди інсталяцій

Існує два типи інсталяції для підвісних унітазів - блокова і рамна.

Блокова система містить опорні стійки та кріплення. Така конструкція підходить для навісних і підлогових моделей унітазів. Важливою вимогою є наявність у приміщенні капітальної стіни.

Рамна - має вищий ступінь міцності, здатна утримувати велику вагу. Розмістити її можна двома способами - заглибивши в стіну або поставити біля стіни, а зверху обшити гіпсокартоном.

Доступ до комунікацій здійснюють через отвір для кнопкової панелі.

Переважні риси систем інсталяцій

Навісні сантехнічні побутові прилади набирають дедалі більшої популярності. Це дає змогу розумно використовувати корисну площу і поліпшити інтер'єр.

Придбати навісну конструкцію буде вигідним варіантом з огляду на такі переваги:

 • економія місця у ванній кімнаті;
 • візуальне збільшення простору;
 • естетичність;
 • гігієнічність;
 • економна витрата води;
 • низький рівень шуму;
 • тривалий термін експлуатації.

Широкий асортимент пропонованих моделей, сучасні стилістичні рішення дозволять підібрати комплект для будь-якого інтер'єру. 

Що стосується мінусів, то багато хто відносить до таких вартість інсталяції для унітазу. Порівняно зі звичайними унітазами вона, звичайно, вища. Однак, широкий вибір дасть змогу підібрати оптимальну покупку на будь-який бюджет.

Принцип вибору систем для підвісних унітазів

Під час вибору установки до уваги беруть деякі критерії. Це основні експлуатаційні параметри:

 • конструкція - рамкова або блокова, залежно від особливостей приміщення;
 • матеріал - зазвичай рама виготовляється з металу і порошковим покриттям, а бачок із пластику, щоб запобігти корозії;
 • комплектація - вся конструкція повинна відповідати типу унітазу, особливо це важливо для автоматичних систем змиву з датчиками руху;
 • злив - різні режими змиву оснащуються різними кнопками, які монтуються зовні стіни на панелі.

Сучасні міцні матеріали і технології виготовлення дають можливість купити систему інсталяції з надійними елементами арматури, кріплень, клапанів і прокладок, які забезпечать стабільну роботу протягом довгого періоду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner