Кошик
170 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Як оформити інсталяцію в туалеті

Як оформити інсталяцію в туалеті

Підлогові унітази вже не такі популярні, як раніше. На зміну їм прийшли більш легкі підвісні унітази. Вони займають мало місця, оскільки їхній комплект складається тільки з самого виробу і кнопки змиву. Усі комплектуючі, що здійснюють надходження води, розміщені всередині стіни. Тому унітаз під інсталяцію набув великої популярності.

Варіанти розміщення інсталяції

Система інсталяції дуже корисна для всіх покупців. Вона візуально збільшує кімнату, дає змогу витрачати менше часу на прибирання і не видає такого сильного шуму, як звичайна. Зовнішній вигляд унітазу з інсталяцією набагато привабливіший, ніж звичайного. Все функціональне наповнення заховано в стіні, що дуже зручно.

Інсталяція являє собою стандартну рамку з металу або схожого матеріалу, усередині якої ретельно розміщені бачок зливу і складові сантехніки. До неї належать:

  • унітази; 
  • біде;
  • раковини.

Така інсталяція поміщається в стіні та кутах. Її приховати дуже просто: помістити всередину стіни, або розмістивши зовні, прикривши гіпсокартоном. У системі блоків необхідно монтувати зони гіпсокартону. Доступність створює клавіша змиву. Інсталяцію використовують і в підлоговому унітазі (за наявності бачка з прихованим монтажем). Дизайнери люблять експериментувати з інсталяцією, тому часто вона непомітна у ванних кімнатах.

Стандартна система інсталяції виготовляється трохи більше за метр заввишки і монтується недалеко від стіни. Існують і більш вузькі варіанти, що допомагають більше економити місця. Також можна провести монтаж між стінами. Який би комплект унітаз з інсталяцією ви не вибрали, необхідно знати, з чого він складається.

прихована інсталяція купити

Комплектуючі інсталяції

Стандартний комплект інсталяції складається з конструкції рамок або блоків, змивної клавіші, додаткових кріплень і шумоізоляції. Усі конструкції універсальні, тому до них легко підібрати унітаз. Особливу увагу важливо приділити кнопці змиву, оскільки вона на виду постійно. Існує безліч моделей цього елемента.

Наприклад, клавіша з підсвічуванням, з ароматизацією, що реагує на тепло тощо. Найпопулярніші варіанти виготовлені з пластику, скла і металу. Популярні кольори: бежевий, сірий, чорний і металевий. Дізнатися середню вартість інсталяції з унітазом можна на сайті https://bud-lea.com.ua з великим вибором товарів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner