Кошик
173 відгуків
БУДЛЕЯ-ДЕКО - Інтернет-магазин для тих, хто купує!

Електричний інструмент

Електричний інструмент полегшує життя людей. З його допомогою виконуються різні функції, що замінюють ручну працю. Одне з таких обладнань - електричний арматурогиб. Він використовується для холодного згинання прутів зі сталі при виготовленні залізобетонної продукції. Високопродуктивне обладнання дає можливість підвищити швидкість виконання операцій зі згинання арматури.  Електромеханічний згинальний верстат ефективний при будівництві фундаменту будинку або з/б конструкцій. Арматурний каркас також монтується шляхом застосування арматурогиба. За допомогою багатофункціонального обладнання виготовляються хомути, скоби, анкери зі сталі, дверні петлі та інші металоконструкції. Верстат - незамінний інструмент на виробництвах малого і середнього формату. Завдяки йому забезпечується точна деформація деталей за невеликих зусиль працівника.

Характеристики електричного арматурогиба

Конструкція арматурогиба включає такі елементи:

  • важку станину;
  • диск, що крутиться;
  • електричний привід;
  • систему керівництва редуктором. 

На диску зроблені отвори у великій кількості. У них монтуються 2 згинальних пальця - центральний і згинальний. Штирі монтуються у відповідні отвори. Після натискання на педаль пристрою або на клавішу управління, запускається диск і обертається. Він приводить у рух весь механізм.  Верстат електричний для гнуття арматури згинає прут зі сталі під кутом від 5° до 180°. Агрегати відрізняються конструкціями і бувають 2 видів: автомат і з ручним керуванням. Автоматизований агрегат Afacan B24 відрізняється вбудованою програмою. З її допомогою оператор здійснює контроль за процесом створення заготовок. Інструмент характеризується підвищеною точністю і повторенням. Завдяки автоматичній функції, оператор під час роботи з електроінструментом не відчуває фізичного навантаження. Широкі можливості і функціональність арматурогиба дають можливість застосовувати його для різних напрямків. При монтажі електрообладнання рекомендується підвести до нього електричний кабель і заземлити. 

Переваги електрообладнання для згинання арматурних прутів

Гнучкий електроверстат має низку переваг, на які рекомендується звернути увагу перед його купівлею.

  1. Високі показники продуктивності.
  2. Безпечне використання.
  3. Регулювання обертання.
  4. Створення точного вигину.
  5. Просте і зручне управління.

Електростанки виконують деформацію арматурних прутів за секунди. За допомогою управління виставляються параметри для майбутньої заготовки. Прокат закріплюється спеціальними кріпленнями. Оператору потрібно трохи часу для зміни показників вигину і швидкості обертів диска.

У конструкцію електричного арматурогиба Afacan B24 та інших моделей входить посилений каркас з металу, який забезпечує обладнанню багатофункціональність і великий експлуатаційний термін. При виникненні екстрених ситуацій виконується аварійна зупинка агрегату. Програмне забезпечення автоматично вимикає апарат. 

Під час вибору електромеханічного верстата для згинання арматури рекомендується враховувати найбільший діаметр прокату, швидкість обертів диска, можливість автоматичного керування і потужність.

Купити в Україні ручний електричний арматурогиб і автомат можна в інтернет-магазині Bud-lea. Замовити товари для будівництва можна шляхом оформлення заявки на сайті або за вказаним номером телефону. Доставка продукції здійснюється відомими транспортними компаніями в усі регіони країни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner